İmza Tasarımı

0.00 

İmza, nasıl olduğumuz, kendimizi nasıl gördüğümüz ve başkalarının bizi nasıl gördüğü hakkında bilinçsiz sinyaller gönderen bir imaj sembolüdür. Kişiliğinizin özetidir. Nasıl bir insan olduğunuza inanıyorsanız öyle hareket edersiniz ve bu da imzaya yansır. İmza öz benliği sembolize eden metnin aksine gerçekte olduğumuzdan farklı hareket ettiğimiz sosyal rolü temsil eder.

Kategoriler:

İmzamız bir şirketin “logosu” gibidir. Kendimiz hakkında ne hissettiğimizi ve gelişimimizin ulaştığı son noktayı temsil eder. İmza, olmak istediğimiz kişiyle yani “ideal benliğimizle” yakından bağlantılıdır .

İmza, nasıl olduğumuz, kendimizi nasıl gördüğümüz ve başkalarının bizi nasıl gördüğü hakkında bilinçsiz sinyaller gönderen bir imaj sembolüdür. Kişiilğinizin özetidir. Nasıl bir insan olduğunuza inanıyorsanız öyle hareket edersiniz ve bu da imzaya yansır. İmza öz benliği sembolize eden metnin aksine gerçekte olduğumuzdan farklı hareket ettiğimiz sosyal rolü temsil eder.

İmza Analizi Nasıl Yapılır?

Çizgisiz bir kağıda birkaç cümle el yazınızla birlikte mevcut imzanızı atıp fotoğrafını gönderin. İnsanlara vermek istediğiniz en az 5 imaj özelliğini notlar bölümüne yazın. Örnek; sosyal, sorumluluk sahibi, hedefe odaklı, kararlı.

İşte şimdi hazırsınız!
Yeni tasarlanan imzanın size en yakın zamanda ulaştırılacaktır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İmza Tasarımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir